Pierwszy tydzień nowego roku szkolnego

1 września rozpoczęliśmy edukację i zabawę w naszej szkole. ☺️Wchodząc w mury Niepublicznej Szkoły Podstawowej AMI  uczniowie zapoznali się z „Kodeksem dobrego zachowania”, a także z „Prawami ucznia”. 🧑‍👩‍🦰Pierwsze dni szkoły to czas na integrację grup, podczas których świetnie się bawiliśmy. 😁 Nowe dzieci poznały pomieszczenia znajdujące się w naszym budynku, a uczniowie już uczęszczający tam przypomniały sobie o nich. Poznawaliśmy okolice naszej szkoły; jak również na spacerze klasa II uczyła się o budowie liścia i rodzajach drzew. 🌳Był też czas na naukę,📔 podczas której uczniowie utrwalali sobie znajomość liter, cyfr, pór roku, dni tygodnia oraz nazwy miesięcy i części jadalne warzyw. Oddział przygotowania rocznego „0” A i „0” B ćwiczył zdolności artystyczne 🎨 wykonując prace plastyczne oraz pracując na tablicy multimedialnej. Wspaniale jest wrócić do szkoły po tak długiej przerwie, możemy spotkać się z kolegami, koleżankami i wspaniałymi paniami . Na dzieci czekają w tym roku wiele przygód, nauka i super zabawa. Powodzenia Kochane dzieciaczki, dużo wytrwałości i wspaniałych chwil spędzonych w Szkole AMI. 🥰