W świątecznym klimacie – Kulinarne ABC

Na zajęciach grupowych Kulinarne ABC dzieci nie tylko gotują. Zdobywają także wiedzę z zakresu dbałości o estetykę podawania posiłków, poznają zasady nakrywania do stołu odpowiednio do potrzeb i sytuacji oraz uczą się zasad savoir-vivre.

Zajęcia te są prowadzone w ramach projektu „DROGA DO SAMODZIELNOŚCI – SPECJALISTYCZNE WSPARCIE REHABILITACYJNO-TERAPEUTYCZNE DLADZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ” rok I realizowany w okresie 01.04.2023 – 31.03.2024 współfinansowanego ze środków PFRON.