2019.11.25 Dzień Pluszowego Misia

25 Listopada to Dzień Pluszowego Misia. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie, a jego data nie jest przypadkowa bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Także w naszej szkole zawitał MIŚ. Miś który kojarzy się z ciepłem i dobrocią, inspiruje do przeprowadzania w tym dniu wiele akcji dobroczynnych.
W towarzystwie Naszych pluszaków śpiewaliśmy piosenki misiowe np. „Misio Krzysio”, wyklejaliśmy misiowe futerka ,aby w ten listopadowy dzień było mu cieplutko oraz przygotowaliśmy smaczne „co nie co” z miodem. Byliśmy ozdobieni kotylionami a na głowach mieliśmy uszy Misia. Za dobrą zabawę wszystkie dzieci otrzymały dyplomy… dla Przyjaciela Pluszowego Misia.