Prace porządkowe – trening umiejętności w życiu codziennym

Wakacje wakacjami ☀️ale nasi uczniowie, nie odpoczywają. Wręcz przeciwnie pracują 👩‍🌾, a tym samym uczą się jak być samodzielnym podczas codziennych obowiązków.
☀️Podczas wakacyjnych zajęć TRENING UMIEJTNOŚCI W ZUCIU CODZIENNYM uczniowie sprzątali sale klasowe, porządkowali pomoce, myli meble oraz zadbali o teren przed placówką – wyrywając niepotrzebne chwasty 🌱.
Zaangażowanie dzieci w prace porządkowe to również nauka potrzeby dbania o czystość, a także kształtowanie praktycznych umiejętności podczas codziennych porządków.
Zajęcia realizowane są w ramach projektu „DROGA DO SAMODZIELNOŚCI – SPECJALISTYCZNE WSPARCIE REHABILITACYJNO-TERAPEUTYCZNE DLADZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ” rok II realizowany w okresie 01.04.2024 – 31.03.2025 współfinansowanego ze środków PFRON.