2021.09.13 Dzień Sportu – Wyjście na siłownię

11 września obchodziliśmy Narodowy Dzień Sportu. Z tego powodu uczniowie Naszej szkoły w piątek wybrali się do pobliskiej siłowni. Mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda ona od środka. Najpierw Pani zaprowadziła nas do sali, gdzie było wiele sprzętów do ćwiczeń: piłki gimnastyczne, hantle, sztangi, gumy oporowe. Następnie udaliśmy się na do strefy cardio. Tam uczniowie zapoznali się ze sprzętami do ćwiczeń. Mieliśmy doskonałą okazję sprawdzić naszą kondycję fizyczną podczas ćwiczeń, a także przetestować urządzenia do ćwiczeń. Ostatnim punktem naszej wizyty były odwiedziny strefy do ćwiczeń siłowych. Tam dzieci zobaczyły prawdziwe ciężary. Mogły przyjrzeć się jak ćwiczą osoby, które na co dzień uczęszczają na siłownię.

Na koniec wybraliśmy się na spacer po najbliższej okolicy,  by przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego oraz zrelaksować się po ciężkich ćwiczeniach