2020.11.27 Andrzejkowe Czary-Mary w Szkole AMI

„W listopadową ciemną noc,
swój los wywróżę sobie,
bo wróżby dziwną mają moc,
mówiły mi o Tobie.”

Dziś w Naszej szkole odbyły się Andrzejkowe wróżby. Na miłe rozpoczęcie dnia powitały nas ciocie – dobre wróżki z małym upominkiem. Następnie znaleźliśmy się w magicznym pokoju wróżb. Tam ciocia z wielkiej kuli przewidywała co nas czeka w przyszłości. Mieliśmy okazję poznać swój przyszły zawód losując odpowiednią karteczkę z worka. Dowiedzieliśmy się także co czeka nas w przyszłości losując z kubeczków. Skryły się tam następujące symbole: cukierek – słodkie życie, moneta – bogacz, obrączka – ślub. Nie mogło u nas zabraknąć tradycyjnego przelewania wosku. Po wróżbach przyszedł czas na wykonanie andrzejkowych zadań na tablicy multimedialnej. Na koniec wszyscy wzięliśmy udział w  andrzejkowych zabawach muzyczno-tanecznych.