Dzisiejsze zajęcia sensoplastyki odbyły się w wyjątkowo przyjemnej, słonecznej atmosferze na świeżym powietrzu. 🌳☀️Uczniowie rozwijali swoją kreatywność i zmysły podczas malowania papierowych talerzyków, które wcześniej zostały zamienione w urocze zwierzątka. 🐱🐶🐻
Prace zostały wyposażone w uszka, oczy i noski, a następnie dzieci ozdabiały je naturalnymi farbami przygotowanymi z jogurtu naturalnego i barwników spożywczych. 🎨 Dzięki temu mogły doświadczać różnych faktur, kolorów i zapachów, jednocześnie świetnie się bawiąc. 😊🌈
Zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni, sprawności manualnej oraz integracji podczas wspólnej zabawy. Efektem naszej pracy były kolorowe i niepowtarzalne zwierzątka, które wywołały wiele uśmiechów na twarzach dzieci. 🐰🦊🐻❤️
2026.06.02 Sensoplastyka



