Dzień Dziecka pełen radości i atrakcji! 🎈
Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. 😊 Z tej okazji wybraliśmy się na spacer na Kępinę, gdzie mogliśmy wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu. 🌳☀️
Ogromną radość sprawiły dzieciom pyszne lody 🍦, które otrzymały. Serdecznie dziękujemy Paniom za ten miły gest i słodką niespodziankę! ❤️
W kolejnej części dnia na uczniów czekały dmuchańce 🏰🎉 od Z Ekipa Maxa Zabawa na Maxa’a, które dostarczyły mnóstwo śmiechu, ruchu i świetnej zabawy.
Nie zabrakło także kolorowych tatuaży 🎨✨, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i były wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.
Na wszystkich czekał również smaczny poczęstunek. Zjedliśmy pyszne bułki, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Piekarni Czechy Krzysztof Witucki z Okupu Małego. Serdecznie dziękujemy za ten miły gest! ❤️
To był dzień pełen uśmiechów 😄, zabawy 🎈 i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego święta! 🌟



